Auris Fortaal Aurislogo

Contact


Locatie Agavedreef
Agavedreef 92
3563 EN Utrecht
T (030) 266 08 75
E fortaal@auris.nl

 

Locatie Santa Cruzdreef
Santa Cruzdreef 30
3563 VJ Utrecht
T (030) 261 24 04
E fortaal@auris.nl

Deel deze pagina


Stel een vraag

Groep 1/2 A

Marc Frijlink

Leerkracht
m.frijlink@auris.nl

Suzanne Hoogstraten

Assistent
s.hoogstraten@auris.nl

Romanja van den Berg

Assistent
r.vandenberg@auris.nl

Geke Boomsma

Logopedist
g.boomsma@auris.nl
   

Groep 1/2 B

Jorinde de Rooij

Leerkracht
r.derooij@auris.nl

Mayke Simons

Leerkracht
m.simons@auris.nl

 

Nadia Achtatou

Assistent
n.achtatou@auris.nl

Jolanda Brinksma

Assistent
j.brinksma@auris.nl

Marije van Doorn

Logopedist
m.van.doorn@auris.nl
 

Groep 1/2 C

Nickey Smits

Leerkracht
n.smits@auris.nl

Gerda van Kernebeek

Leerkracht
g.v.kernebeek@auris.nl 

Marjorie van Boven

Assistent
M.vanboven@auris.nl

Heleen van Setten

Logopedist
r.vd.berg@auris.nl

Marije van Doorn

Logopedist
m.van.doorn@auris.nl

 

Groep 1/2 D

Daisy Duiverman

Leerkracht
d.duiverman@auris.nl

Agnes Scouten

Assistent
a.schouten@auris.nl
 

Tess Piepers

Logopedist
t.piepers@auris.nl

Groep 1/2 G 2TO

Eva van der Lubbe

Leerkracht
e.vanderlubbe@auris.nl

Wilma Matthijssen

Leerkracht

w.matthijssen@auris.nl

Tascha Kruzdlo

Assistent
t.kruzdlo@auris.nl

Mirjam Bergboer

NGT assistent
m.bergboer@auris.nl

Liesbeth Jansen

Logopedist
l.jansen@auris.nl

 

Groep 1/2 H 2TO

Jonne Kronemeijer

Leerkracht
j.kronemeijer@auris.nl

Wilma Matthijssen

NGT Leerkracht
w.matthijssen@auris.nl

Mirjam Bergboer

NGT assistent
m.bergboer@auris.nl

Patricia de Ruiter

Logopedist
p.ruiter@auris.nl
 

 

 

Groep 3A

Birgit Roozen

Leerkracht
b.roozen@auris.nl

Laura Kraaijkamp

Leerkracht
l.kraaijkamp@auris.nl

Melanie Schuin - Oostveen

Assistent
m.schuin@auris.nl

Anneke Brink

Assistent
a.brink@auris.nl

Martine Jonker

Logopedist
m.jonker@auris.nl

Lisa de Wit

Logopedist
l.dewit@auris.nl

Groep 3B

Jantine Baars

Leerkracht
j.baars@auris.nl

Roelie Egging

Leerkracht
r.egging@auris.nl

 

Anneke van de Brink

Assistent
a.vd.brink@auris.nl

Marietje van Berkel - Schonebaum

Logopedist
m.vanberkel@auris.nl

 

 

Groep 3/4A

Eline Meerbeek

Leerkracht
e.meerbeek@auris.nl

Stella Zwaan

Leerkracht
s.zwaan@auris.nl

Aukje van Alphen

Lkr. Ondersteuner
a.v.alphen@auris.nl

Melanie Schuin - Oostveen

Assistent
m.schuin@auris.nl

Heleen van Setten

Logopedist
h.v.setten@auris.nl

Sara Koopman

Logopedist assistent
s.koopman@auris.nl

Groep 3/4B 2TO

Linda Stukker

Leerkracht
l.stukker@auris.nl

Tiny Peereboom

Leerkacht
t.peereboom@auris.nl

Natasja van den Broek

Assistent
n.vd.broek@auris.nl

Martine Jonker

Logopedist 
m.jonker@auris.nl

 

Groep 4

Laura Kraaijkamp

Leerkracht
l.kraaijkamp@auris.nl

Hanneke Wouters

Leerkracht
h.wouters@auris.nl

Sara Koopman

Logopediste
s.koopman@auris.nl

Kitty de Haard

Assistent
k.d.haard@auris.nl

 

Groep 5

Gea Steenhuis

Leerkracht
g.steenhuis@auris.nl

Rian Martina

Lkr. Ondersteuner
r.martina@auris.nl 
 

Alexandra Tersteeg

Logopedist
a.tersteeg@auris.nl

Groep 5/6

Suzanne Regtop

Leerkracht
s.regtop@auris.nl

Serena Norbart

Leerkracht
s.norbart@auris.nl

Rian Martina

Lkr. Ondersteuner
r.martina@auris.nl

Edith Taal

Logopedist
e.taal@auris.nl
   

Groep 6

Hanane Tahiri

Leerkracht
h.tahiri@auris.nl

Jorite Lam

Leerkracht
j.lam@auris.nl

Rian Martina

Lkr. ondersteuner
r.martina@auris.nl

Alexandra Tersteeg

Logopedist
a.tersteeg@auris.nl
   

Groep 7

Jan Gert Jansen

Leerkracht
jgjansen@auris.nl
 

Sarah Kortekaas

Lkr. ondersteuner
s.kortekaas@auris.nl

Jitske Boer

Logopedist
j.boer2@auris.nl

Groep 7/8

Frank Werring

Leerkracht
f.werring@auris.nl

Judith Klercq

Leerkracht
j.klercq@auris.nl

Sarah Kortekaas

Lkr. ondersteuner
s.kortekaas@auris.nl

Jitske Boer

Logopedist
j.boer2@auris.nl
   

Groep 8

Fia Weijers

Leerkracht
f.weijers@auris.nl

Stefan Berlijn

Leerkracht
s.berlijn@auris.nl

Sarah Kortekaas

Lkr. ondersteuner
s.kortekaas@auris.nl

Jitske Boer

Logopedist
j.boer@auris.nl

Liesbeth Jansen

Logopedist
l.jansen@auris.nl
 
  • Veilig
  • Veilig

    Wij bieden leerlingen een veilige omgeving die uitdaagt om te leren. Door te werken met de Kanjertraining zorgen wij voor een veilig klimaat waarin leerlingen en teamleden respectvol met elkaar  omgaan.

  • Creatief
  • Creatief

    Met elkaar kunnen we anders denken, we zijn altijd opzoek naar de beste oplossing voor bepaalde problemen, soms zijn deze niet de meest voor de hand liggende.

  • Voor taal
  • Voor taal

    Het bevorderen van taal en communicatie staat elke schooldag centraal. In alle lessen is er veel aandacht voor. Om ons woordenschatonderwijs vorm te geven maken we gebruik van de methodiek Met woorden in de weer.

  • Coöperatief
  • Coöperatief

    Wij werken met een professioneel team dat altijd het beste uit de leerlingen wil halen. Wij vinden het belangrijk om  ouders te betrekken bij het opstellen en uitvoeren van plannen rondom hun kind. Verschillen tussen leerlingen en collega’s worden als kansen benut om van elkaar te leren. We houden rekening met elkaars verschillen en we maken er gebruik van om te leren. 

  • Toegankelijk
  • Toegankelijk

    Wij vinden het belangrijk dat iedereen welkom is en zich ook welkom voelt bij ons op school. We organiseren onder andere koffieochtenden voor ouders, een oma en opa middag en een inloopavond voor familie en anderen om dit doel te bereiken.