Auris Fortaal Aurislogo

Contact


Locatie Agavedreef
Agavedreef 92
3563 EN Utrecht
T (030) 266 08 75
E fortaal@auris.nl

 

Locatie Santa Cruzdreef
Santa Cruzdreef 30
3563 VJ Utrecht
T (030) 261 24 04
E fortaal@auris.nl

Groep 4B

Ilse Fickweiler

Leerkracht
i.fickweiler@auris.nl

Jitske de Boer

Logopedist
j.boer2@auris.nl
 

 

 
 
 

Deel deze pagina


Stel een vraag

Groep 1/2 A

Marc Frijlink

Leerkracht
m.frijlink@auris.nl

Susanne Hoogstraten

Leerkracht
s.hoogstraten@auris.nl

 

Geke Boomsma

Logopedist
g.boomsma@auris.nl
   

Groep 1/2 B

Mariëlle Dekker

Leerkracht
mariëlle.dekker@auris.nl

Mayke Simons

Leerkracht
m.simons@auris.nl

 

 

Geke Boomsma 

Logopedist
g.boomsma@auris.nl

Tess Piepers 

Logopedist
t.piepers@auris.nl
 

Groep 1/2 C

Natasja Marek

Leerkracht
n.marek@auris.nl

Jantine Baars

Leerkracht
j.baars@auris.nl  

 

Freya Westra 

Logopedist
f.westra@auris.nl

 

 

Groep 1/2 D

Daisy Duiverman

Leerkracht
d.duiverman@auris.nl

Marc Frijlink

Leerkracht
m.frijlink@auris.n

 

 

Krista Greving 

Logopedist
k.greving@auris.nl

 

 

 

Groep 1/2 E

Eline Meerbeek

Leerkracht
e.meerbeek@auris.nl

Heleen van Setten

Logopedist
h.v.setten@auris.nl

 

Groep 1/2 F

Marleen Ofman

Leerkracht
m.ofman@auris.nl

Samira El Harchaoui

Leerkracht
???@auris.nl

 

Marije van Oosterom

Logopedist
m.v.oosterom@auris.nl
   

Groep 1/2 G 2TO

Martine Pennings

Leerkracht
m.pennings@auris.n

Michiel Bouw

Leerkracht
m.bouw@auris.nl

 

Liesbeth Jansen

Logopedist
l.jansen@auris.nl

 

 

Groep 1/2 H 2TO

Eva van der Lubbe

Leerkracht
e.vd.lubbe@auris.nl

Michiel Bouw

Leerkracht
m.bouw@auris.nl

 

Patricia de Ruiter

Logopedist
p.ruiter@auris.nl
 

Liesbeth Jansen

Logopedist
l.jansen@auris.nl

 

Groep 3A

Birgit Roozen

Leerkracht
b.roozen@auris.nl

Jantine Baars

Leerkracht
j.baars@auris.nl

 

 

Marietje van Berkel

Logopedist
m.v.berkel@auris.nl

 

 

Groep 3B

Roelie Egging

Leerkracht
r.egging@auris.nl

Laura Kraaijkamp

Leerkracht
l.kraaijkamp@auris.nl

 

Marietje van Berkel 

Logopedist
m.vanberkel@auris.nl

 

 

Groep 3/4A

Stella Zwaan

Leerkracht
s.zwaan@auris.nl

Romanja van den Berg

Leerkracht
r.vd.berg@auris.nl

 

Fatiha el Bardiai

Logopedist
f.elbardiai@auris.nl

 

 

 

Groep 3/4B 2TO

Tiny Peereboom

Leerkacht
t.peereboom@auris.n

Wilma Matthijssen

Leerkacht
w.matthijssen@auris.nl

 

Martine Jonker

Logopedist 
m.jonker@auris.nl

 

Groep 4A

Hanneke Wouters

Leerkracht
h.wouters@auris.nl
 

Suzanne Regtop

Leerkracht
s.regtop@auris.nl
 

Fatiha el Bardiai

Logopedist
f.elbardiai@auris.nl
 

Groep 4B

Ilse Fickweiler

Leerkracht
i.fickweiler@auris.nl

Jitske de Boer

Logopedist
j.boer2@auris.nl
 

Groep 5A

Hanane Tahiri

Leerkracht
h.tahiri@auris.nl

Jorite Lam

Leerkracht
j.lam@auris.nl

Alexandra Tersteeg

Logopedist
a.tersteeg@auris.nl

Groep 5B

Suzanne Regtop

Leerkracht
s.regtop@auris.nl

Marieke Bikker

Leerkracht

m.bikker@auris.nl

Alexandra Tersteeg

Logopedist
a.tersteeg@auris.nl

Groep 6

Gea Steenhuis

Leerkracht
g.steenhuis@auris.nl

Lisa Brouwers

Logopedist
l.brouwers@auris.nl

 

Groep 7A

Jan Gert Jansen

Leerkracht
jgjansen@auris.nl

Edith Taal

Logopedist
e.taal@auris.nl

 

Groep 7B

Frank Werring

Leerkracht
f.werring@auris.nl

Judith Klercq

Leerkracht
j.klercq@auris.nl

Lisa Brouwers

Logopedist
l.brouwers@auris.nl
 

Groep 8

Fia Weijers

Leerkracht
f.weijers@auris.nl

Jitske Boer

Logopedist
j.boer2@auris.nl

Suzanne Strijker

Leerkracht
s.strijker@auris.nl
  • Veilig
  • Veilig

    Wij bieden leerlingen een veilige omgeving die uitdaagt om te leren. Door te werken met de Kanjertraining zorgen wij voor een veilig klimaat waarin leerlingen en teamleden respectvol met elkaar  omgaan.

  • Creatief
  • Creatief

    Met elkaar kunnen we anders denken, we zijn altijd opzoek naar de beste oplossing voor bepaalde problemen, soms zijn deze niet de meest voor de hand liggende.

  • Voor taal
  • Voor taal

    Het bevorderen van taal en communicatie staat elke schooldag centraal. In alle lessen is er veel aandacht voor. Om ons woordenschatonderwijs vorm te geven maken we gebruik van de methodiek Met woorden in de weer.

  • Coöperatief
  • Coöperatief

    Wij werken met een professioneel team dat altijd het beste uit de leerlingen wil halen. Wij vinden het belangrijk om  ouders te betrekken bij het opstellen en uitvoeren van plannen rondom hun kind. Verschillen tussen leerlingen en collega’s worden als kansen benut om van elkaar te leren. We houden rekening met elkaars verschillen en we maken er gebruik van om te leren. 

  • Toegankelijk
  • Toegankelijk

    Wij vinden het belangrijk dat iedereen welkom is en zich ook welkom voelt bij ons op school. We organiseren onder andere koffieochtenden voor ouders, een oma en opa middag en een inloopavond voor familie en anderen om dit doel te bereiken.