Auris Fortaal Aurislogo

Contact


Locatie Agavedreef
Agavedreef 92
3563 EN Utrecht
T (030) 266 08 75
E fortaal@auris.nl

 

Locatie Santa Cruzdreef
Santa Cruzdreef 30
3563 VJ Utrecht
T (030) 261 24 04
E fortaal@auris.nl

Deel deze pagina


Stel een vraag

Management

Alice Geessinck

Regiodirecteur
a.geessinck@auris.nl 

Annelies Elemans

Teamleider kleutergroepen en 2TO
a.elemans@auris.nl

Petra van Aalst

Teamleider logopedisten en bovenbouw
p.v.aalst@auris.nl

Ellis van Wageningen

Teamleider groepen 3 en 4
e.wageningen@auris.nl

 

 

Administratie

Paulina van Beek

Secretaresse
p.vanbeek@auris.nl

Marjan Donker

Administratief medewerker
m.donker@auris.nl

Lidy van der Laan

Secretaresse
l.vd.laan@auris.nl 

Peter Lasseur

Conciërge

p.lasseur@auris.nl

Tonnie Prijs van Zwam

Schoolassistente
t.v.zwam@auris.nl

 

Fieneke Parmentier

Telefonist
f.parmentier@auris.nl

Ronald van Balgoijen

Conciërge
r.vanbalgoijen@auris.nl

Soufyan Aufi

Conciërge
s.aufi@auris.nl
 

Logopedisten

Alexandra Tersteeg

Logopedist
a.tersteeg@auris.nl

Lisa de Wit

logopedist
l.d.wit@auris.nl 

Edith Taal

Logopedist/akoepedist
e.taal@auris.nl

Marije van Oosterom

Logopedist
m.v.oosterom@auris.nl

Geke Boomsma

Logopedist
g.boomsma@auris.nl

Janine Lindeboom

Logopedist/akoepedist
j.lindeboom@auris.nl

Liesbeth Jansen

Logopedist/akoepedist
l.jansen@auris.nl

Marietje van Berkel

Logopedist/akoepedist
m.v.berkel@auris.nl

Jitske Boer

Logopedist
j.boer2@auris.nl

Martine Jonker

Logopedist
m.jonker@auris.nl

Patricia de Ruiter

Logopedist
p.ruiter@auris.nl

Heleen van Setten

Logopedist
h.v.setten@auris.n

Lisa Brouwers

Logopedist
l.brouwers@auris.nl

Tess Piepers

Logopedist
t.piepers@auris.nl

Krista Greving

Logopedist
k.greving@auris.nl

Freya  Westra

Logopedist
f.westra@auris.nl

Fatiha el Bardiai

Logopedist
f.bardiai@auris.nl
 

Assistenten

Nadia Achtatou

Assistent
n.achtatou@auris.n

Aukje van Alphen

Lkr. Ondersteuner
a.v.alphen@auris.nl

Romanja van den Berg

Assistent
r.vandenberg@auris.nl

Mirjam Bergboer

NGT assistent
m.bergboer@auris.n

Marjorie van Boven

Assistent
M.vanboven@auris.nl

Anneke Brink

Assistent
a.brink@auris.nl

Natasja van den Broek

Assistent
n.vd.broek@auris.nl

Carlijn van Burgsteden

Assistent
c.burgsteden@auris.nl

Jan Jaap

Assistent
j.camp@auris.nl

Fatima Chaabi

Assistent
f.chaabi@auris.nl

Femke de Groot

Assistent
femke.degroot@auris.nl

Susan Hoffland

Assistent
s.hoffland@auris.nl

Suzanne Hoogstraten

Assistent
s.hoogstraten@auris.nl

Tascha Kruzdlo

Assistent
t.kruzdlo@auris.nl

Jenny Pellegrom

Assistent
j.pellegrom@auris.n

Brit Roelvink

Assistent
b.roelvink@auris.nl

Agnes Scouten

Assistent
a.schouten@auris.nl

Lisanne Serné

Assistent
s.serne@auris.nl

Orthopedagogen en psychologen

Charlotte Clabbers

Orthopedagoog

c.clabbers@auris.nl

Dietske de Ridder

Orhopedagoog/psycholoog
d.d.ridder@auris.nl

Marion Verkuil

Orthopedagoog/psycholoog
m.verkuil@auris.nl
     

Maatschappelijk werker en audioloog


Gisele Sarolea

Maatschappelijk werker
g.sarolea@auris.nl

Audioloog

 
audiologisch centrum
 

Intern begeleiders

Floris Hartgers

Intern begeleider
f.hartgers@auris.nl

Margot Dekker

Intern begeleider
m.dekker@auris.nl

Miranda van Dieren

Intern begeleider
m.vandierenwesterink@auris.nl

Coördinatoren

Jan Gert Jansen

Coördinator Kanjertraining
jgjansen@auris.nl

Mayke Simons

Coördinator Kanjertraining

m.simons@auris.nl

Stella Zwaan

Coördinator Kanjertraining
s.zwaan@auris.nl
     

Cesartherapeut en kinderoefentherapeut

Fenne van den Berg

Kinderoefentherapeut
f.vd.berg@auris.nl

Vera van der Helm

Kinderoefentherapeut
v.vd.helm@auris.nl

Vakleerkrachten

Cor de Bruine

Vakleerkracht bewegingsonderwijs
c.d.bruine@auris.nl 

Roel de Kruijk

Vakleerkracht bewegingsonderwijs
r.dekruijk@auris.nl

Judith Klercq

Vakleerkracht muziek
j.klercq@auris.nl

 

Maarten Bannink

Vakleerkracht Muziek
m.bannink@auris.nl


 

 

Leerkrachtondersteuners

Jolanda Brinksma

Leerkrachtondersteuner
j.brinksma@auris.nl 

Sarah Kortekaas

Leerkrachtondersteuner
s.kortekaas@auris.nl

Rian Martina

Leerkrachtondersteuner
r.martina@auris.nl

Melanie Schuin - Oostveen

Leerkrachtondersteuner
m.schuin@auris.nl

Consita van der Meulen

Leerkrachtondersteuner
c.vd.meulen@auris.nl

Sandra Terlouw

Leerkrachtondersteuner
s.terlouw@auris.nl

Suzanne Strijker

Leerkrachtondersteuner
s.strijker@auris.nl
   
  • Veilig
  • Veilig

    Wij bieden leerlingen een veilige omgeving die uitdaagt om te leren. Door te werken met de Kanjertraining zorgen wij voor een veilig klimaat waarin leerlingen en teamleden respectvol met elkaar  omgaan.

  • Creatief
  • Creatief

    Met elkaar kunnen we anders denken, we zijn altijd opzoek naar de beste oplossing voor bepaalde problemen, soms zijn deze niet de meest voor de hand liggende.

  • Voor taal
  • Voor taal

    Het bevorderen van taal en communicatie staat elke schooldag centraal. In alle lessen is er veel aandacht voor. Om ons woordenschatonderwijs vorm te geven maken we gebruik van de methodiek Met woorden in de weer.

  • Coöperatief
  • Coöperatief

    Wij werken met een professioneel team dat altijd het beste uit de leerlingen wil halen. Wij vinden het belangrijk om  ouders te betrekken bij het opstellen en uitvoeren van plannen rondom hun kind. Verschillen tussen leerlingen en collega’s worden als kansen benut om van elkaar te leren. We houden rekening met elkaars verschillen en we maken er gebruik van om te leren. 

  • Toegankelijk
  • Toegankelijk

    Wij vinden het belangrijk dat iedereen welkom is en zich ook welkom voelt bij ons op school. We organiseren onder andere koffieochtenden voor ouders, een oma en opa middag en een inloopavond voor familie en anderen om dit doel te bereiken.