Auris Fortaal Aurislogo

Contact


Locatie Agavedreef
Agavedreef 92
3563 EN Utrecht
T (030) 266 08 75
E fortaal@auris.nl

 

Locatie Santa Cruzdreef
Santa Cruzdreef 30
3563 VJ Utrecht
T (030) 261 24 04
E fortaal@auris.nl

Deel deze pagina


Stel een vraag

Administratie

Gabrielle van der Hooft

Administratief medewerker
g.vd.hooft@auris.nl

Marjan Donker

Administratief medewerker
m.donker@auris.nl

Lidy van der Laan

Administratief medeweker
l.vd.laan@auris.nl 

Peter Lasseur

Conciërge
p.lasseur@auris.nl

Tonnie Prijs van Zwam

Schoolassistente

t.v.zwam@auris.nl

 

Harry Bosman

Conciërge
h.bosman@auris.nl

 

Fieneke Parmentier

Telefonist
f.parmentier@auris.nl
   

Logopedisten

Alexandra Tersteeg

Logopedist
a.tersteeg@auris.nl

Carla Snijders

Logopedist/akoepedist
c.snijders@auris.nl 

Edith Taal

Logopedist/akoepedist
e.taal@auris.nl

Marije van Oosterom

Logopedist
m.v.oosterom@auris.nl

Geke Boomsma

Logopedist
g.boomsma@auris.nl

Janine Lindeboom

Logopedist/akoepedist
j.lindeboom@auris.nl

Liesbeth Jansen

Logopedist/akoepedist
l.jansen@auris.nl

Marietje van Berkel

Logopedist/akoepedist
m.v.berkel@auris.nl

Jitske Boer

Logopedist
j.boer2@auris.nl

Martine Jonker

Logopedist
m.jonker@auris.nl

Patricia de Ruiter

Logopedist
p.ruiter@auris.nl

Heleen van Setten

Logopedist
h.v.setten@auris.nl

Orthopedagogen en psychologen

Charlotte Clabbers

Orthopedagoog

c.clabbers@auris.nl

Dietske de Ridder

Orhopedagoog/psycholoog
d.d.ridder@auris.nl

Marion Verkuil

Orthopedagoog/psycholoog
m.verkuil@auris.nl

Sanne Nannes

Psychologisch assistent
s.nannes@auris.nl

 

 

Autismebegeleider, maatschappelijk werker en audioloog

Evelyn van der Zee

Autismebegeleider
e.vd.zee@auris.nl

Gisele Sarolea

Maatschappelijk werker
g.sarolea@auris.nl

Mariëtte Spierings

Maatschappelijk werker
m.spierings@auris.nl
 

Gerdie Kuik

Audioloog
g.kuik@auris.n
   

Cesartherapeut en kinderoefentherapeut

Fenne van den Berg

Kinderoefentherapeut
f.vd.berg@auris.nl

Vera van der Helm

Kinderoefentherapeut
v.vd.helm@auris.nl

Intern begeleiders

Floris Hartgers

Intern begeleider
f.hartgers@auris.nl

Margot Dekker

Intern begeleider
m.dekker@auris.nl

Management

Margo van Berlo

Regiodirecteur
m.v.berlo@auris.nl 

 

 

Annelies Elemans

Teamleider kleutergroepen en 2TO
a.elemans@auris.nl

 

 

Ellis van Wageningen

Teamleider groepen 3 en 4
e.wageningen@auris.nl

Petra van Aalst

Teamleider logopedisten en bovenbouw
p.v.aalst@auris.nl

 

 

 

Coördinatoren

Evelyn van der Zee

Coördinator Kanjertraining
Coördinator Sociale Veiligheid en pesten
e.vd.zee@auris.nl

Mayke Simons

Coördinator Kanjertraining
Coördinator Sociale Veiligheid en pesten
m.simons@auris.nl

Stella Zwaan

Coördinator Kanjertraining
s.zwaan@auris.nl

Vakleerkrachten

Cor de Bruine

Vakleerkracht bewegingsonderwijs
c.d.bruine@auris.nl 

Jan Luijks

Vakleerkracht bewegingsonderwijs
j.luijks@auris.nl

Judith Klercq

Vakleerkracht muziek
j.klercq@auris.nl

 

Maarten Bannink

Vakleerkracht Muziek
m.bannink@auris.nl


 

 
  • Veilig
  • Veilig

    Wij bieden leerlingen een veilige omgeving die uitdaagt om te leren. Door te werken met de Kanjertraining zorgen wij voor een veilig klimaat waarin leerlingen en teamleden respectvol met elkaar  omgaan.

  • Creatief
  • Creatief

    Met elkaar kunnen we anders denken, we zijn altijd opzoek naar de beste oplossing voor bepaalde problemen, soms zijn deze niet de meest voor de hand liggende.

  • Voor taal
  • Voor taal

    Het bevorderen van taal en communicatie staat elke schooldag centraal. In alle lessen is er veel aandacht voor. Om ons woordenschatonderwijs vorm te geven maken we gebruik van de methodiek Met woorden in de weer.

  • Coöperatief
  • Coöperatief

    Wij werken met een professioneel team dat altijd het beste uit de leerlingen wil halen. Wij vinden het belangrijk om  ouders te betrekken bij het opstellen en uitvoeren van plannen rondom hun kind. Verschillen tussen leerlingen en collega’s worden als kansen benut om van elkaar te leren. We houden rekening met elkaars verschillen en we maken er gebruik van om te leren. 

  • Toegankelijk
  • Toegankelijk

    Wij vinden het belangrijk dat iedereen welkom is en zich ook welkom voelt bij ons op school. We organiseren onder andere koffieochtenden voor ouders, een oma en opa middag en een inloopavond voor familie en anderen om dit doel te bereiken.