• Medewerkers

Groepen

Management

Annelies de Leeuw

Annelies de Leeuw

Regiodirecteur

Corine van Diepen-Jansen

Corine van Diepen-Jansen

Teamleider onderbouw

Ellis van Wageningen

Ellis van Wageningen

Teamleider middenbouw

Petra van Aalst

Petra van Aalst

Teamleider logopedisten en bovenbouw

Administratie

Fieneke Parmentier

Fieneke Parmentier

Telefonist

Marjan Donker

Marjan Donker

Administratief medewerker

Paulina van Beek

Paulina van Beek

Secretaresse

Peter Lasseur

Peter Lasseur

Conciërge

Tonnie Prijs van Zwam

Tonnie Prijs van Zwam

Schoolassistente

Yassine Fagrach

Yassine Fagrach

Conciërge

Logopedisten

Alexandra Tersteeg

Alexandra Tersteeg

Logopedist

Britt Plasmeijer

Britt Plasmeijer

Logopedist

Edith Taal

Edith Taal

Logopedist

Fatiha el Bardiai

Fatiha el Bardiai

Logopedist

Geke Boomsma

Geke Boomsma

Logopedist

Heleen van Setten

Heleen van Setten

Logopedist

Jasmijn van Maurik

Jasmijn van Maurik

Logopedist

Jitske de Boer

Jitske de Boer

Logopedist

Jorite Lam

Jorite Lam

Logopedist

Krista Greving

Krista Greving

Logopedist

Liesbeth Jansen

Liesbeth Jansen

Logopedist

Lisa Brouwers

Lisa Brouwers

Logopedist

Marietje van Berkel

Marietje van Berkel

Logopedist

Marije van Oosterom

Marije van Oosterom

Logopedist

Martine Jonker

Martine Jonker

Logopedist

Patricia de Ruiter

Patricia de Ruiter

Logopedist

Tess Piepers

Tess Piepers

Logopedist

Assistenten

Agnes Scouten

Agnes Scouten

Assistent

Ashley Jansen

Ashley Jansen

Assistent

Aukje van Alphen

Aukje van Alphen

Assistent

Britt Roelvink

Britt Roelvink

Assistent

Esther van de Weerdt

Esther van de Weerdt

Assistent

Fatima Chaabi

Fatima Chaabi

Assistent

Floor ter Kuile

Floor ter Kuile

Assistent

Jenny Hoeksel-Pellegrom

Jenny Hoeksel-Pellegrom

Assistent

Linda Bakker

Linda Bakker

Assistent

Lotte Blokker

Lotte Blokker

Assistent

Manon van Schuppen

Manon van Schuppen

Assistent

Nadia Achtatou

Nadia Achtatou

Assistent

Nina van Driel

Nina van Driel

Assistent

Saskia Milder

Saskia Milder

Assistent

Tessa de Keijzer

Tessa de Keijzer

Assistent

Tessa Racké

Tessa Racké

Assistent

Orthopedagogen en psychologen

Charlotte Clabbers

Charlotte Clabbers

Orthopedagoog

Dietske de Ridder

Dietske de Ridder

Orhopedagoog/psycholoog

Marion Verkuil

Marion Verkuil

Orthopedagoog/psycholoog

Maatschappelijk werker en audioloog

Gisele Sarolea

Gisele Sarolea

Maatschappelijk werker

P van Beek

P van Beek

Audioloog

Intern begeleiders

Alexandra Pietrosanti

Alexandra Pietrosanti

Intern begeleider

Margot Dekker

Margot Dekker

Intern begeleider

Miranda van Dieren

Miranda van Dieren

Intern begeleider

Coördinatoren

Jan Gert Jansen

Jan Gert Jansen

Leerkracht/coördinator Kanjertraining

Cesartherapeut en kinderoefentherapeut

Fenne van den Berg

Fenne van den Berg

Kinderoefentherapeut

Vera van der Helm

Vera van der Helm

Kinderoefentherapeut

Vakleerkrachten

Judith Klercq

Judith Klercq

Leerkracht/vakleerkracht muziek

Maarten Bannink

Maarten Bannink

Vakleerkracht Muziek

Leerkrachtondersteuners

Annelies van den Berg

Annelies van den Berg

Leerkrachtondersteuner

Consita van der Meulen

Consita van der Meulen

Leerkrachtondersteuner

Jolanda Brinksma

Jolanda Brinksma

Leerkrachtondersteuner

Melani Schuin – Oostveen

Melani Schuin – Oostveen

Leerkrachtondersteuner

Rian Martina

Rian Martina

Leerkrachtondersteuner

Groep 1/2 A

Britt Plasmeijer

Britt Plasmeijer

Logopedist

Linda Bakker

Linda Bakker

Assistent

Manon van Schuppen

Manon van Schuppen

Assistent

Marije van Oosterom

Marije van Oosterom

Logopedist

Marleen Ofman

Marleen Ofman

Leerkracht

Groep 1/2 B

Britt Roelvink

Britt Roelvink

Assistent

Fatiha el Bardiai

Fatiha el Bardiai

Logopedist

Hedwig van Beekum

Hedwig van Beekum

Leerkracht

Liesbeth Jansen

Liesbeth Jansen

Logopedist

Manon van Schuppen

Manon van Schuppen

Assistent

Groep 1/2 C

Fatima Chaabi

Fatima Chaabi

Assistent

Krista Greving

Krista Greving

Logopedist

Suzanne Hoogstraten

Suzanne Hoogstraten

Leerkracht

Groep 1/2 D

Daisy Duiverman

Daisy Duiverman

Leerkracht

Geke Boomsma

Geke Boomsma

Logopedist

Marc Frijlink

Marc Frijlink

Leerkracht

Tessa Racké

Tessa Racké

Assistent

Groep 1/2 E

Agnes Scouten

Agnes Scouten

Assistent

Eline Meerbeek

Eline Meerbeek

Leerkracht

Fatima Chaabi

Fatima Chaabi

Assistent

Lotte Blokker

Lotte Blokker

Assistent

Tess Piepers

Tess Piepers

Logopedist

Groep 1/2F

Jorite Lam

Jorite Lam

Logopedist

Nadia Achtatou

Nadia Achtatou

Assistent

Natascha van Berkum

Natascha van Berkum

Leerkracht

Nina van Driel

Nina van Driel

Assistent

Groep 1/2 G 2TO

Ashley Jansen

Ashley Jansen

Assistent

Esther van de Weerdt

Esther van de Weerdt

Assistent

Liesbeth Jansen

Liesbeth Jansen

Logopedist

Martine Segers

Martine Segers

Leerkracht

Patricia de Ruiter

Patricia de Ruiter

Logopedist

Wilma Matthijssen

Wilma Matthijssen

Leerkacht

Groep 3A

Floor ter Kuile

Floor ter Kuile

Assistent

Heleen van Setten

Heleen van Setten

Logopedist

Laura Kraaijkamp

Laura Kraaijkamp

Leerkracht

Groep 3B

Jenny Hoeksel-Pellegrom

Jenny Hoeksel-Pellegrom

Assistent

Marielle Dekker

Marielle Dekker

Leerkracht

Marietje van Berkel

Marietje van Berkel

Logopedist

Romanja van den Berg

Romanja van den Berg

Leerkracht

Groep 3/4

Jantine Baars

Jantine Baars

Leerkracht

Jasmijn van Maurik

Jasmijn van Maurik

Logopedist

Saskia Milder

Saskia Milder

Assistent

Suzanne Regtop

Suzanne Regtop

Leerkracht

Tessa de Keijzer

Tessa de Keijzer

Assistent

Groep 3/4 2TO

Ashley Jansen

Ashley Jansen

Assistent

Martine Jonker

Martine Jonker

Logopedist

Michiel Bouw

Michiel Bouw

Leerkracht

Nicole Bartholomee

Nicole Bartholomee

Leerkracht

Tessa Racké

Tessa Racké

Assistent

Tiny Peereboom

Tiny Peereboom

Leerkacht

Groep 4A

Marielle Dekker

Marielle Dekker

Leerkracht

Marietje van Berkel

Marietje van Berkel

Logopedist

Marleen Hup

Marleen Hup

Leerkracht

Tessa de Keijzer

Tessa de Keijzer

Assistent

Groep 4B

Aukje van Alphen

Aukje van Alphen

Assistent

Fatiha el Bardiai

Fatiha el Bardiai

Logopedist

Roelie Egging

Roelie Egging

Leerkracht

Romy Verver

Romy Verver

Leerkracht

Groep 5

Hanane Tahiri

Hanane Tahiri

Leerkracht

Jitske de Boer

Jitske de Boer

Logopedist

Rian Martina

Rian Martina

Leerkrachtondersteuner

Suzanne Strijker

Suzanne Strijker

Leerkracht

Groep 5/6 A

Ilse Fickweiler

Ilse Fickweiler

Leerkracht

Jitske de Boer

Jitske de Boer

Logopedist

Rian Martina

Rian Martina

Leerkrachtondersteuner

Romy Verver

Romy Verver

Leerkracht

Groep 5/6 B

Gea Steenhuis

Gea Steenhuis

Leerkracht

Jolanda Brinksma

Jolanda Brinksma

Leerkrachtondersteuner

Groep 6

Edith Taal

Edith Taal

Logopedist

Marieke Bikker

Marieke Bikker

Leerkracht

Rian Martina

Rian Martina

Leerkrachtondersteuner

Groep 7

Annelies van den Berg

Annelies van den Berg

Leerkrachtondersteuner

Frank Werring

Frank Werring

Leerkracht

Jan Gert Jansen

Jan Gert Jansen

Leerkracht/coördinator Kanjertraining

Jolanda Brinksma

Jolanda Brinksma

Leerkrachtondersteuner

Judith Klercq

Judith Klercq

Leerkracht/vakleerkracht muziek

Lisa Brouwers

Lisa Brouwers

Logopedist

Groep 7-8

Alexandra Tersteeg

Alexandra Tersteeg

Logopedist

Judith Klercq

Judith Klercq

Leerkracht/vakleerkracht muziek

Groep 8

Annelies van den Berg

Annelies van den Berg

Leerkrachtondersteuner

Fia Weijers

Fia Weijers

Leerkracht

Lisa Brouwers

Lisa Brouwers

Logopedist

Suzanne Strijker

Suzanne Strijker

Leerkracht

Algemeen

Testpersoon

Testpersoon

Leraar, aanwezig di t/m vrijdag

Bij ons komen werken?

Ben je gepassioneerd en wil je graag solliciteren? Kijk dan bij de vacatures of er iets voor je bij zit.