• Medewerkers

Groepen

Management

Alice Geessinck

Alice Geessinck

Regiodirecteur

Ellis van Wageningen

Ellis van Wageningen

Teamleider

Petra van Aalst

Petra van Aalst

Teamleider logopedisten en bovenbouw

Administratie

Fieneke Parmentier

Fieneke Parmentier

Telefonist

Lidy van der Laan

Lidy van der Laan

Secretaresse

Marjan Donker

Marjan Donker

Administratief medewerker

Paulina van Beek

Paulina van Beek

Secretaresse

Peter Lasseur

Peter Lasseur

Conciërge

Ronald van Balgoijen

Ronald van Balgoijen

Conciërge

Soufyan Aufi

Soufyan Aufi

Conciërge

Tonnie Prijs van Zwam

Tonnie Prijs van Zwam

Schoolassistente

Logopedisten

Alexandra Tersteeg

Alexandra Tersteeg

Logopedist

Edith Taal

Edith Taal

Logopedist

Fatiha el Bardiai

Fatiha el Bardiai

Logopedist

Freya Westra

Freya Westra

Logopedist

Geke Boomsma

Geke Boomsma

Logopedist

Heleen van Setten

Heleen van Setten

Logopedist

Janine Lindeboom

Janine Lindeboom

Logopedist/akoepedist

Jitske de Boer

Jitske de Boer

Logopedist

Krista Greving

Krista Greving

Logopedist

Liesbeth Jansen

Liesbeth Jansen

Logopedist

Lisa Brouwers

Lisa Brouwers

Logopedist

Lisa de Wit

Lisa de Wit

logopedist

Marietje van Berkel

Marietje van Berkel

Logopedist

Marije van Oosterom

Marije van Oosterom

Logopedist

Martine Jonker

Martine Jonker

Logopedist

Patricia de Ruiter

Patricia de Ruiter

Logopedist

Tess Piepers

Tess Piepers

Logopedist

Assistenten

Agnes Scouten

Agnes Scouten

Assistent

Anneke Brink

Anneke Brink

Assistent

Aukje van Alphen

Aukje van Alphen

Lkr. Ondersteuner

Brit Roelvink

Brit Roelvink

Assistent

Carlijn van Burgsteden

Carlijn van Burgsteden

Assistent

Fatima Chaabi

Fatima Chaabi

Assistent

Femke de Groot

Femke de Groot

Assistent

Jan Jaap Camp

Jan Jaap Camp

Assistent

Jenny Pellegrom

Jenny Pellegrom

Assistent

Lisanne Serné

Lisanne Serné

Assistent

Marjorie van Boven

Marjorie van Boven

Assistent

Mirjam Bergboer

Mirjam Bergboer

NGT assistent

Nadia Achtatou

Nadia Achtatou

Assistent

Natasja van den Broek

Natasja van den Broek

Assistent

Romanja van den Berg

Romanja van den Berg

Leerkracht/Assistent

Susan Hoffland

Susan Hoffland

Assistent

Susanne Hoogstraten

Susanne Hoogstraten

Leerkracht

Tascha Kruzdlo

Tascha Kruzdlo

Assistent

Orthopedagogen en psychologen

Charlotte Clabbers

Charlotte Clabbers

Orthopedagoog

Dietske de Ridder

Dietske de Ridder

Orhopedagoog/psycholoog

Marion Verkuil

Marion Verkuil

Orthopedagoog/psycholoog

Maatschappelijk werker en audioloog

Gisele Sarolea

Gisele Sarolea

Maatschappelijk werker

P van Beek

P van Beek

Audioloog

Intern begeleiders

Alexandra Pietrosanti

Alexandra Pietrosanti

Intern begeleider

Margot Dekker

Margot Dekker

Intern begeleider

Miranda van Dieren

Miranda van Dieren

Intern begeleider

Coördinatoren

Jan Gert Jansen

Jan Gert Jansen

Leerkracht/coördinator Kanjertraining

Mayke Simons

Mayke Simons

Leerkracht/coördinator Kanjertraining

Stella Zwaan

Stella Zwaan

Leerkracht/coördinator Kanjertraining

Cesartherapeut en kinderoefentherapeut

Fenne van den Berg

Fenne van den Berg

Kinderoefentherapeut

Vera van der Helm

Vera van der Helm

Kinderoefentherapeut

Vakleerkrachten

Cor de Bruine

Cor de Bruine

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

Judith Klercq

Judith Klercq

Leerkracht/vakleerkracht muziek

Maarten Bannink

Maarten Bannink

Vakleerkracht Muziek

Roel de Kruijk

Roel de Kruijk

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

Leerkrachtondersteuners

Consita van der Meulen

Consita van der Meulen

Leerkrachtondersteuner

Jolanda Brinksma

Jolanda Brinksma

Leerkrachtondersteuner

Melanie Schuin – Oostveen

Melanie Schuin – Oostveen

Leerkrachtondersteuner

Rian Martina

Rian Martina

Leerkrachtondersteuner

Sandra Terlouw

Sandra Terlouw

Leerkrachtondersteuner

Sarah Kortekaas

Sarah Kortekaas

Leerkrachtondersteuner

Suzanne Strijker

Suzanne Strijker

Leerkracht

Groep 1/2 A

Geke Boomsma

Geke Boomsma

Logopedist

Marc Frijlink

Marc Frijlink

Leerkracht

Susanne Hoogstraten

Susanne Hoogstraten

Leerkracht

Groep 1/2 B

Geke Boomsma

Geke Boomsma

Logopedist

Mariëlle Dekker

Mariëlle Dekker

Leerkracht

Mayke Simons

Mayke Simons

Leerkracht/coördinator Kanjertraining

Tess Piepers

Tess Piepers

Logopedist

Groep 1/2 C

Freya Westra

Freya Westra

Logopedist

Jantine Baars

Jantine Baars

Leerkracht

Natasja Marek

Natasja Marek

Leerkracht

Groep 1/2 D

Daisy Duiverman

Daisy Duiverman

Leerkracht

Krista Greving

Krista Greving

Logopedist

Marc Frijlink

Marc Frijlink

Leerkracht

Groep 1/2 E

Eline Meerbeek

Eline Meerbeek

Leerkracht

Heleen van Setten

Heleen van Setten

Logopedist

Groep 1/2 F

Marije van Oosterom

Marije van Oosterom

Logopedist

Marleen Ofman

Marleen Ofman

Leerkracht

Samira El Harchaoui

Samira El Harchaoui

Leerkracht

Groep 1/2 G 2TO

Liesbeth Jansen

Liesbeth Jansen

Logopedist

Martine Pennings

Martine Pennings

Leerkracht

Michiel Bouw

Michiel Bouw

Leerkracht

Groep 1/2 H 2TO

Eva van der Lubbe

Eva van der Lubbe

Leerkracht

Liesbeth Jansen

Liesbeth Jansen

Logopedist

Michiel Bouw

Michiel Bouw

Leerkracht

Patricia de Ruiter

Patricia de Ruiter

Logopedist

Groep 3A

Birgit Roozen

Birgit Roozen

Leerkracht

Jantine Baars

Jantine Baars

Leerkracht

Marietje van Berkel

Marietje van Berkel

Logopedist

Groep 3B

Laura Kraaijkamp

Laura Kraaijkamp

Leerkracht

Marietje van Berkel

Marietje van Berkel

Logopedist

Roelie Egging

Roelie Egging

Leerkracht

Groep 3/4A

Fatiha el Bardiai

Fatiha el Bardiai

Logopedist

Romanja van den Berg

Romanja van den Berg

Leerkracht/Assistent

Stella Zwaan

Stella Zwaan

Leerkracht/coördinator Kanjertraining

Groep 3/4B 2TO

Martine Jonker

Martine Jonker

Logopedist

Tiny Peereboom

Tiny Peereboom

Leerkacht

Wilma Matthijssen

Wilma Matthijssen

Leerkacht

Groep 4A

Fatiha el Bardiai

Fatiha el Bardiai

Logopedist

Hanneke Wouters

Hanneke Wouters

Leerkracht

Suzanne Regtop

Suzanne Regtop

Leerkracht

Groep 4B

Ilse Fickweiler

Ilse Fickweiler

Leerkracht

Jitske de Boer

Jitske de Boer

Logopedist

Groep 5A

Alexandra Tersteeg

Alexandra Tersteeg

Logopedist

Hanane Tahiri

Hanane Tahiri

Leerkracht

Jorite Lam

Jorite Lam

Leerkracht

Groep 5B

Alexandra Tersteeg

Alexandra Tersteeg

Logopedist

Marieke Bikker

Marieke Bikker

Leerkracht

Suzanne Regtop

Suzanne Regtop

Leerkracht

Groep 6

Gea Steenhuis

Gea Steenhuis

Leerkracht

Lisa Brouwers

Lisa Brouwers

Logopedist

Groep 7A

Edith Taal

Edith Taal

Logopedist

Jan Gert Jansen

Jan Gert Jansen

Leerkracht/coördinator Kanjertraining

Groep 7B

Frank Werring

Frank Werring

Leerkracht

Judith Klercq

Judith Klercq

Leerkracht/vakleerkracht muziek

Lisa Brouwers

Lisa Brouwers

Logopedist

Groep 8

Fia Weijers

Fia Weijers

Leerkracht

Jitske de Boer

Jitske de Boer

Logopedist

Suzanne Strijker

Suzanne Strijker

Leerkracht

Algemeen

Testpersoon

Testpersoon

Leraar, aanwezig di t/m vrijdag

Bij ons komen werken?

Ben je gepassioneerd en wil je graag solliciteren? Kijk dan bij de vacatures of er iets voor je bij zit.