• Medewerkers

Groepen

Management

Annelies de Leeuw

Annelies de Leeuw

Regiodirecteur

Ellis van Wageningen

Ellis van Wageningen

Teamleider middenbouw

Jolien Nijk

Jolien Nijk

Teamleider onderbouw

Petra van Aalst

Petra van Aalst

Teamleider logopedisten en bovenbouw

Administratie

Fieneke Parmentier

Fieneke Parmentier

Telefonist

Marjan Donker

Marjan Donker

Administratief medewerker

Paulina van Beek

Paulina van Beek

Secretaresse

Peter Lasseur

Peter Lasseur

Conciërge

Tonnie Prijs van Zwam

Tonnie Prijs van Zwam

Schoolassistente

Yassine Fagrach

Yassine Fagrach

Conciërge

Logopedisten

Alexandra Tersteeg

Alexandra Tersteeg

Logopedist

Edith Taal

Edith Taal

Logopedist

Fatiha el Bardiai

Fatiha el Bardiai

Logopedist

Geke Boomsma

Geke Boomsma

Logopedist

Heleen van Setten

Heleen van Setten

Logopedist

Jasmijn van Maurik

Jasmijn van Maurik

Logopedist

Jitske de Boer

Jitske de Boer

Logopedist

Jorite Lam

Jorite Lam

Leerkracht / logopedist

Krista Greving

Krista Greving

Logopedist

Liesbeth Jansen

Liesbeth Jansen

Logopedist

Lisa Brouwers

Lisa Brouwers

Logopedist

Lisa de Wit

Lisa de Wit

logopedist

Marietje van Berkel

Marietje van Berkel

Logopedist

Marije van Oosterom

Marije van Oosterom

Logopedist

Martine Jonker

Martine Jonker

Logopedist

Patricia de Ruiter

Patricia de Ruiter

Logopedist

Tess Piepers

Tess Piepers

Logopedist

Assistenten

Agnes Scouten

Agnes Scouten

Assistent

Anneke Brink

Anneke Brink

Assistent

Ashley Jansen

Ashley Jansen

Assistent

Aukje van Alphen

Aukje van Alphen

Lkr. Ondersteuner

Britt Plasmeijer

Britt Plasmeijer

Assistent

Britt Roelvink

Britt Roelvink

Assistent

Carlijn van Burgsteden

Carlijn van Burgsteden

Assistent

Esther van de Weerdt

Esther van de Weerdt

Assistent

Fatima Chaabi

Fatima Chaabi

Assistent

Floor ter Kuile

Floor ter Kuile

Assistent

Jenny Hoeksel-Pellegrom

Jenny Hoeksel-Pellegrom

Assistent

Lotte Blokker

Lotte Blokker

Assistent

Melda Kurt

Melda Kurt

Assistent

Nadia Achtatou

Nadia Achtatou

Assistent

Nina van Driel

Nina van Driel

Assistent

Saskia Milder

Saskia Milder

Assistent

Tessa de Keijzer

Tessa de Keijzer

Assistent

Tessa Racké

Tessa Racké

Assistent

Orthopedagogen en psychologen

Charlotte Clabbers

Charlotte Clabbers

Orthopedagoog

Dietske de Ridder

Dietske de Ridder

Orhopedagoog/psycholoog

Marion Verkuil

Marion Verkuil

Orthopedagoog/psycholoog

Maatschappelijk werker en audioloog

Gisele Sarolea

Gisele Sarolea

Maatschappelijk werker

P van Beek

P van Beek

Audioloog

Intern begeleiders

Alexandra Pietrosanti

Alexandra Pietrosanti

Intern begeleider

Margot Dekker

Margot Dekker

Intern begeleider

Miranda van Dieren

Miranda van Dieren

Intern begeleider

Coördinatoren

Jan Gert Jansen

Jan Gert Jansen

Leerkracht/coördinator Kanjertraining

Stella Zwaan

Stella Zwaan

Leerkracht/coördinator Kanjertraining

Cesartherapeut en kinderoefentherapeut

Fenne van den Berg

Fenne van den Berg

Kinderoefentherapeut

Vera van der Helm

Vera van der Helm

Kinderoefentherapeut

Vakleerkrachten

Judith Klercq

Judith Klercq

Leerkracht/vakleerkracht muziek

Maarten Bannink

Maarten Bannink

Vakleerkracht Muziek

Leerkrachtondersteuners

Annelies van den Berg

Annelies van den Berg

Leerkrachtondersteuner

Consita van der Meulen

Consita van der Meulen

Leerkrachtondersteuner

Jolanda Brinksma

Jolanda Brinksma

Leerkrachtondersteuner

Melani Schuin – Oostveen

Melani Schuin – Oostveen

Leerkrachtondersteuner

Rian Martina

Rian Martina

Leerkrachtondersteuner

Sandra Terlouw

Sandra Terlouw

Leerkrachtondersteuner

Sarah Kortekaas

Sarah Kortekaas

Leerkrachtondersteuner

Groep 1/2 A

Carlijn van Burgsteden

Carlijn van Burgsteden

Assistent

Fatima Chaabi

Fatima Chaabi

Assistent

Marije van Oosterom

Marije van Oosterom

Logopedist

Marleen Ofman

Marleen Ofman

Leerkracht

Melda Kurt

Melda Kurt

Assistent

Groep 1/2 B

Britt Plasmeijer

Britt Plasmeijer

Assistent

Hedwig van Beekum

Hedwig van Beekum

Leerkracht

Marc Frijlink

Marc Frijlink

Leerkracht

Natasja Marek

Natasja Marek

Leerkracht

Tess Piepers

Tess Piepers

Logopedist

Groep 1/2 C

Britt Roelvink

Britt Roelvink

Assistent

Krista Greving

Krista Greving

Logopedist

Natascha van Berkum

Natascha van Berkum

Leerkracht

Suzanne Hoogstraten

Suzanne Hoogstraten

Leerkracht

Groep 1/2 D

Daisy Duiverman

Daisy Duiverman

Leerkracht

Geke Boomsma

Geke Boomsma

Logopedist

Marc Frijlink

Marc Frijlink

Leerkracht

Melda Kurt

Melda Kurt

Assistent

Nadia Achtatou

Nadia Achtatou

Assistent

Nina van Driel

Nina van Driel

Assistent

Groep 1/2 E

Agnes Scouten

Agnes Scouten

Assistent

Eline Meerbeek

Eline Meerbeek

Leerkracht

Heleen van Setten

Heleen van Setten

Logopedist

Lotte Blokker

Lotte Blokker

Assistent

Tessa de Keijzer

Tessa de Keijzer

Assistent

Groep 1/2 G 2TO

Ashley Jansen

Ashley Jansen

Assistent

Esther van de Weerdt

Esther van de Weerdt

Assistent

Liesbeth Jansen

Liesbeth Jansen

Logopedist

Martine Segers

Martine Segers

Leerkracht

Natascha van Berkum

Natascha van Berkum

Leerkracht

Groep 3A

Fatiha el Bardiai

Fatiha el Bardiai

Logopedist

Floor ter Kuile

Floor ter Kuile

Assistent

Jenny Hoeksel-Pellegrom

Jenny Hoeksel-Pellegrom

Assistent

Laura Kraaijkamp

Laura Kraaijkamp

Leerkracht

Roelie Egging

Roelie Egging

Leerkracht

Groep 3B

Jasmijn van Maurik

Jasmijn van Maurik

Logopedist

Jenny Hoeksel-Pellegrom

Jenny Hoeksel-Pellegrom

Assistent

Laura Kraaijkamp

Laura Kraaijkamp

Leerkracht

Martine Jonker

Martine Jonker

Logopedist

Romanja van den Berg

Romanja van den Berg

Leerkracht

Groep 3/4

Fatiha el Bardiai

Fatiha el Bardiai

Logopedist

Jantine Baars

Jantine Baars

Leerkracht

Jasmijn van Maurik

Jasmijn van Maurik

Logopedist

Saskia Milder

Saskia Milder

Assistent

Stella Zwaan

Stella Zwaan

Leerkracht/coördinator Kanjertraining

Groep 3/4 2TO

Michiel Bouw

Michiel Bouw

Leerkracht

Nicole Bartholomee

Nicole Bartholomee

Leerkracht

Patricia de Ruiter

Patricia de Ruiter

Logopedist

Tessa Racké

Tessa Racké

Assistent

Tiny Peereboom

Tiny Peereboom

Leerkacht

Wilma Matthijssen

Wilma Matthijssen

Leerkacht

Groep 4A

Marietje van Berkel

Marietje van Berkel

Logopedist

Marleen Hup

Marleen Hup

Leerkracht

Suzanne Regtop

Suzanne Regtop

Leerkracht

Tessa de Keijzer

Tessa de Keijzer

Assistent

Groep 4B

Aukje van Alphen

Aukje van Alphen

Lkr. Ondersteuner

Marietje van Berkel

Marietje van Berkel

Logopedist

Romy Verver

Romy Verver

Leerkracht

Suzanne Regtop

Suzanne Regtop

Leerkracht

Groep 4 2TO

Eva van der Lubbe

Eva van der Lubbe

Leerkracht

Groep 5A

Edith Taal

Edith Taal

Logopedist

Ilse Fickweiler

Ilse Fickweiler

Leerkracht

Rian Martina

Rian Martina

Leerkrachtondersteuner

Suzanne Regtop

Suzanne Regtop

Leerkracht

Groep 5B

Jorite Lam

Jorite Lam

Leerkracht / logopedist

Marieke Bikker

Marieke Bikker

Leerkracht

Sandra Terlouw

Sandra Terlouw

Leerkrachtondersteuner

Groep 6a

Annelies van den Berg

Annelies van den Berg

Leerkrachtondersteuner

Hanane Tahiri

Hanane Tahiri

Leerkracht

Jolanda Brinksma

Jolanda Brinksma

Leerkrachtondersteuner

Marije van Oosterom

Marije van Oosterom

Logopedist

Suzanne Strijker

Suzanne Strijker

Leerkracht

Groep 6b

Alexandra Tersteeg

Alexandra Tersteeg

Logopedist

Annelies van den Berg

Annelies van den Berg

Leerkrachtondersteuner

Gea Steenhuis

Gea Steenhuis

Leerkracht

Groep 7

Jan Gert Jansen

Jan Gert Jansen

Leerkracht/coördinator Kanjertraining

Judith Klercq

Judith Klercq

Leerkracht/vakleerkracht muziek

Lisa Brouwers

Lisa Brouwers

Logopedist

Sarah Kortekaas

Sarah Kortekaas

Leerkrachtondersteuner

Groep 7-8

Alexandra Tersteeg

Alexandra Tersteeg

Logopedist

Frank Werring

Frank Werring

Leerkracht

Judith Klercq

Judith Klercq

Leerkracht/vakleerkracht muziek

Sarah Kortekaas

Sarah Kortekaas

Leerkrachtondersteuner

Groep 8

Fia Weijers

Fia Weijers

Leerkracht

Jolanda Brinksma

Jolanda Brinksma

Leerkrachtondersteuner

Lisa Brouwers

Lisa Brouwers

Logopedist

Suzanne Strijker

Suzanne Strijker

Leerkracht

Algemeen

Testpersoon

Testpersoon

Leraar, aanwezig di t/m vrijdag

Bij ons komen werken?

Ben je gepassioneerd en wil je graag solliciteren? Kijk dan bij de vacatures of er iets voor je bij zit.